Про нас

Наш сервісний центр було засновано у 2016 році. Основною нашою метою є забезпечення населення нашого міста та району якісною роботою по усуненню несправностей електронних систем, ком"ютерних систем та налаштування програмного забезпечення.
Люди, які працюють у нас - кваліфіковані працівники, які пройшли навчання по профільним напрямкам та мають чи малий досвід роботи у сфері обслуговування та ремонті електронних систем.
Наші спеціалісти зможуть провести діагностику пошкоджень та визначити несправність окремих деталей або вузлів. Це дозволить зекономити час та гроші у подальшому ремонті Вашої техніки.
Ми ретельно підбираєм постачальників необхідних комплектуючих для усунення пошкоджень та ремонту системних плат. Всі копмлектуючі перед встановленням проходять якісний контроль та в разі браку замінюються.
Сподіваємось, ми станемо для Вас надійним партнером у вирішенні питань обслуговування, діагностики та ремонту електроних та комп"ютерних систем.


Сервіс

Детальніше про сервіс
Очищення та заміна термопрофілю

Перегрів системних плат та їх комплектуючих через забрудення або висихання термопрофілю є однією із причин виходу із ладу ноутбуків або ПК. Наш СЦ готовий надати вам широкий спектр послуг по усуненню цих недоліків.

Заміна та монтаж обладнання

Якщо у вас виникла необхідність вдосконалити або замінити не робочі вузли ноутбуків або персональних комп"ютерів - ми допоможемо вам підібрати необхідні комплектуючі та змонтуємо їх.

Встановлення та налаштування ПЗ

Наш СЦ допоможе вам у виборі оптимального програмного забезпечення для вашого ПК. Також ми сприяємо купівлі та ліцензуванні ПЗ. Надамо необхідну консультацію, як користуватись та налаштовувати ПЗ.


Прайс

Детальніше про ціни
Заміна термопрофілю

Використання якісних матеріалів

Встановлення ПЗ

Допомога у виборі ліцензованого ПЗ

Ремонт материнських плат

Відновлення материнських плат

Вдосконалення ваших пристроїв

Пошук та заміна комплектуючих