Сервіс

Очищення та заміна термопрофілю

Ні для кого не секрет, що персональні комп"ютери та ноутбуки мають в своєму складі комплектуючі, які мають здатність дуже сильно нагріватись. Для того, щоб попередити вихід із ладу цих комплектуючих виробники створюють системи охолодження. Ці системи побудовані таким чином, що між ними та самими комплетуючими додаються спеціальні пасти або гелі, які мають здатність висихати та втрачати свої властивості теплопередачі.
Також не менш важливим є факт забрудення систем охолодження пилом та брудом. Це призводить до забиття радіаторів та термотрубок, що може спричинити значне зменшення охолодження та як наслідок перегрів важливих елементів ноутбуків та ПК.
Як правило через вказані вище фактори збільшується ризик виходу із ладу коплектуючих, вартість яких не є низькою. Тому ці пасти, гелі, термострічки (термопрофілі) необхідно замінювати на свіжі. Ми пропонуємо Вам якісно та швидко провести сервісну заміну цих термопрофілів і тим самим зменшити ризики виходу з ладу Ваших систем.

Заміна та монтаж обладнання

Мабудь кожен із нас колись замислювався над тим, що цифрові технології не стоять на місці та з кожним роком рухаються все далі і далі, стаючи більш потужнішими, швидшими, надійнішими. Приходить час, коли системи, які викристовуються в роботі та повсякденному житті не встигають за новітніми технологіями, програмним забезпечнням або іграми.
Ми пропонуємо Вам допомогу у вирішенні питання вдосконалення Ваших систем. Підкажемо та проконсультуємо у виборі необхідних, саме для Вас, комплектуючих. А покращення швидкодії та якості роботи по помірним цінам досягаються завдяки встановленню якісних комплектуючих, які можуть бути як новими так і бувшими у вжитку.
Встановлення якісних комплектуючих та надання на них гарантій забезпечується за рахунок наших партнерів-постачальників та їх непохитної репутації.

Відновлення працездатності

Якщо із Вашим пристроєм трапилась неприємна подія і він перестав працювати - наш сервісний центр прикладе максимум зусиль, щоб повернути його до робочого стану. За рахунок сучасного та якісного обладнання, а також вмілих дій кваліфікованого персоналу, вміння проводити діагностику та виявляти несправності шанс відновлення працездатності пошкоджених пристроїв досягає 95%. Ми проводимо заміну комплектуючих тільки на якісні та нові запчастини. На всю нашу роботу надається гарантійний термін, за який при повторному ремонті плата за роботу з клієнта не береться. Гарантійний термін на комплектуючі коливається в залежності від встановлених комплектуючих та фірми-постачальника.

Встановлення та налаштування ПЗ


Сервіс

Детальніше про сервіс
Очищення та заміна термопрофілю

Перегрів системних плат та їх комплектуючих через забрудення або висихання термопрофілю є однією із причин виходу із ладу ноутбуків або ПК. Наш СЦ готовий надати вам широкий спектр послуг по усуненню цих недоліків.

Заміна та монтаж обладнання

Якщо у вас виникла необхідність вдосконалити або замінити не робочі вузли ноутбуків або персональних комп"ютерів - ми допоможемо вам підібрати необхідні комплектуючі та змонтуємо їх.

Встановлення та налаштування ПЗ

Наш СЦ допоможе вам у виборі оптимального програмного забезпечення для вашого ПК. Також ми сприяємо купівлі та ліцензуванні ПЗ. Надамо необхідну консультацію, як користуватись та налаштовувати ПЗ.


Прайс

Детальніше про ціни
Заміна термопрофілю

Використання якісних матеріалів

Встановлення ПЗ

Допомога у виборі ліцензованого ПЗ

Ремонт материнських плат

Відновлення материнських плат

Вдосконалення ваших пристроїв

Пошук та заміна комплектуючих